אמיר יועצי יעול וייצור בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת אמיר יועצי ייעול וייצור בע"מ הוקמה בשנת 1973, ומתמחה בייצור מוצרים מפלסטיק. המוצרים העיקריים המיוצרים כיום במפעל החברה הינם: רשתות פוליאטילן לאריזה ולהגנה ופוליסילבנד - רצועות אטימה לתפרי התפשטות במבנים, המבוססות על פוליאוריטן וביטומן.
 

חברת אמיר מייצרת שני סוגים של רשתות:

 
  • רשתות הגנה - למניעת פגיעות בגין חיכוך, מכות ונזקים מכניים לחלקים רגישים, אלמנטים צבועים ומוצרים שבירים. כמו כן, משמשות הרשתות לאריזת מוצרים כגון בקבוקי משקה, בקבוקי כימיקלים, חלקי מתכת מעובדים, חלקים צבועים הרגישים לשריטות וכו'.
  • רשתות אריזה - לאריזה של מוצרים בתפזורת עבור ענפי המזון, הצעצועים והחקלאות.
 

פוליסילבנד

 
פוליסילבנד היא רצועת אטימה גמישה מפוליאוריטן מוקצף ומביטומן, שניתן לדחוס אותה ללא חשש מהתפשטות לצדדים. כאשר דוחסים אותה ל- 52% מנפחה המקורי, היא מעניקה חסינות מלאה מפני פגעי מזג האוויר. ניתן לדחוס אותה עד ל-51% מגודלה המקורי, וכך היא מתאימה במיוחד לשימוש בתפרי התפשטות בעלי תזוזה גבוהה. פוליסילבנד הוא חומר האטימה היעיל ביותר לכל סוגי תפרי ההתפשטות, שכן הוא עומד בתזוזות של עד 40% מרוחב תפר ההתפשטות.
 

רשתות לאריזה ולהגנה

 
החברה מייצרת שרוולי רשת מפוליאטילן, בתהליך שיחול מתוחכם, שבסופו מתקבל שרוול רשת רציף, ללא תפרים או הלחמה. חברת אמיר מתאימה את הרשת לצורכי הלקוח מבחינת עובי החוט, גודל השרוול, גוון הרשת וצפיפות האריגה. ניתן לקבל את הרשת בגליל רציף או בחיתוך למידת האורך הרצויה. שרוולי הרשת הינם גמישים, אינם אטומים לאוויר ומעניקים לכל מארז מראה אסתטי.

נשמח להעניק לכם מידע נוסף. צרו קשר, וניתן תשובה לכל שאלה.